Head Hunters i Eduro Busko, wspólnie zagrali z Jurkiem Owsiakiem
2018-01-29 17:52:09

WOŚP na placu przy BSCK rozgrzali całkowicie członkowie klubu „Head Hunters” i „Eduro” Busko. Wspaniałe motocykle przykuły uwagę sympatyków motoryzacji.


Każdy chciał skorzystać z fantastycznej przejażdżki quadami i super nowoczesnymi motocyklami oraz poczuć przedsmak voucherowskich wycieczek z klubem „Head Hunters”. Panowie z klubu wyróżniający się szczególną życzliwością i przedsiębiorczością, serwowali wyśmienitą grochówkę i kiełbaski z grilla, ciepło ogniska i swojego wnętrza jak i  gorące serca grające w tym roku na rzecz noworodków. Z WOŚP Head Hunters gra od kilku lat z takim samym zapałem, to ludzie, na których można liczyć, zawsze bezinteresownie wspierają tak szlachetny cel. Z orkiestrą Jurka Owsiaka, mimo zimna i dotkliwego mrozu klub grał do późnych godzin wieczornych.

wosp03.jpg

wosp02.jpg

 

wosp01.jpg 

 

wosp04.jpg 


W tym roku klub wspólnie z Eduro zebrali ponad 72 tysiące złotych, a oprócz tego
Head Hunters w ramach wylicytowanych voucherów zorganizuje w lipcu 2018r. przejażdżkę motocyklową (prawdopodobnie w Bieszczady).  Osobom posiadającym vouchery mocno gratulujemy i życzymy niesamowitych doznań i mocnych wrażeń z klubem Head Hunters i „prezydentem” Dariuszem Musiałem.

/JL/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=26183