Czy Świętokrzyskie uzdrowiska są gotowe na zagranicznych kuracjuszy? 2017-06-10 10:28:41
Rozpoczął się cykl spotkań sieciujących B2B "Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy" organizowany przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.
W wydarzeniu międzynarodowym bierze udział 16 specjalistów i ekspertów w dziedzinie turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej, a także touroperatorów z Niemiec, Ukrainy, Słowacji, Szwecji, Norwegii i Portugalii.
Podczas pobytu gości zagranicznych zaplanowano panele eksperckie i warsztaty dotyczące specyfiki klientów zagranicznych.
W dniu 7 czerwca w Hotelu Bristol w Busku-Zdroju odbyło się spotkanie "Sposoby współpracy z klientem zagranicznym, skuteczny marketing wśród pacjentów zagranicznych”, które poprowadziła Tanya Porter, kierownik współpracy z pacjentami zagranicznymi z Kliniki w Norymbergii. Podczas prezentacji podkreśliła jak ważne jest indywidualne podejście do pacjenta podając konkretne przykłady np. rozmowa z pacjentem w jego ojczystym języku, bądź profesjonalna obsługa tłumaczeniowa dostępna 24 godziny na dobę, szkolenia z zachowań międzykulturowych, a także raporty zdrowotne i pełna wiedza na temat historii choroby czy schorzenia każdego z pacjentów.
Tanya Porter podzieliła się wiedzą na temat sposobów współpracy z niemieckimi touroperatorami. Podczas spotkania powołała się na opinię uczestnika zeszłorocznej misji gospodarczej ze Szwecji, który spędził tydzień z grupą znajomych w świętokrzyskich uzdrowiskach. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i opinią na temat pobytu w świętokrzyskich uzdrowiskach:
https://turystyka-medyczna.com/2017/06/06/turysci-medyczni-ze-szwecji-w-polskim-sanatorium-relacja-medical-tourists-from-sweden-in-polish-medical-spa-relation/
|
|
|