Klub OS 'GROM' na Mityngu Lekkoatletycznym w Sandomierzu 2017-05-17 10:17:04
Największą tegoroczną regionalną imprezą sportową Olimpiad Specjalnych Świętokrzyskie był Świętokrzyski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych, który odbył się w dniach 12-13 maja br. w Sandomierzu.
Udział w nim wzięło ponad 200 osób z całego województwa. W zawodach uczestniczyli też zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych „GROM” działającego przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Busku-Zdroju.
Każdy z uczestników mityngu startował w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale odbywała się w duchu „fair play”.
Ogółem reprezentacja Klubu OS „GROM” w składzie: Dorota Kowalczyk, Milena Pindziak, Iwona Przewoźniak, Zbigniew Krawczyk, Rafał Mróz, Piotr Mucha, Damian Przewoźniak, Piotr Wojciechowski wróciła z zawodów z 14 medalami – 4 złotymi, 2 srebrnymi i 8 brązowymi. Trenerami grupy były Agnieszka Jewiarz i Ewa Marek.
Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych zawodników: Dorota Kowalczyk - III miejsce (bieg na 100m), III miejsce (pchnięcie kulą), Milena Pindziak - III miejsce (bieg na 100m), I miejsce (pchnięcie kulą), Iwona Przewoźniak - I miejsce (bieg na 100m), IV miejsce (pchnięcie kulą), Zbigniew Krawczyk - IV miejsce (bieg na 100m), V miejsce (pchnięcie kulą), Rafał Mróz - III miejsce (bieg na 100m), I miejsce (pchnięcie kulą), Piotr Mucha - I miejsce (bieg na 100m), III miejsce (pchnięcie kulą), Damian Przewoźniak – II miejsce (rzut piłeczką tenisową), III miejsce (skok w dal z miejsca), Piotr Wojciechowski - II miejsce (bieg na 200m), III miejsce (skok w dal).
Ponad to sztafeta 4x100m w składzie Rafał, Piotrek, Zbyszek, Piotrek zajęła III miejsce.
Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
|
|
|