Drużyna juniorów zremisowała z seniorami Strzelca Chroberz 2017-03-24 09:43:22
W sobotnie popołudnie na dolnym boisku Stadionu Miejskiego w Busku-Zdroju juniorzy starsi Zdroju rozegrali mecz sparingowy z występującymi w klasie B, seniorami Strzelca Chroberz. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0). Bramkę dla MKS-u zdobył Patryk Czupryński.
Początek meczu to typowe, wzajemne badanie się obu drużyn. Goście od pierwszych minut grali bardzo agresywnie. Jednak z biegiem czasu młodzi busczanie przejmowali inicjatywę, czego dowodem były dwie stuprocentowe sytuacje Alberta Lasi. Przy pierwszej dobrze zachował się bramkarz Strzelca, a w kolejnej sytuacji zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu. Jednak pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
Drugą połowę zaczęli lepiej gospodarze i bramkę na 1:0 zdobył Patryk Czupryński. Kilka minut później po faulu bramkarza w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny dla Strzelca i był remis. Chwilę później zawodnikom Zdroju udało się zdobyć gola na 2:1, ale sędzia dopatrzył się dosyć kontrowersyjnego spalonego i mecz zakończył się wynikiem 1:1.
MKS Busko: Zawodnik testowany - Malara, Lachowski, Socha, Piwowarski - Stefański, Tokarz, Bracisiewicz, Czupryński - Zawodnik testowany, Lasia oraz Chłopecki, Grzywa, Bucki, Chmura, Sowula.
zdrojbusko.futbolowo.pl
|
|
|