Kolizja drogowa w miejscowości Michałów
2016-08-24 13:53:35

18 sierpnia 2016 r. na drodze wojewódzkiej nr 766 pomiędzy miejscowościami Skrzypiów i Michałów, doszło kolizji samochodu osobowego marki Renault z samochodem dostawczym.


Stanowisko kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie otrzymało informację o zdarzeniu z udziałem 5 osób poszkodowanych tuz przed południem. Do akcji niezwłocznie zadysponowano samochód ratownictwa drogowego tutejszej komendy oraz zastępy strażaków najbliżej położonych jednostek ochotniczych straży pożarnych.

wypadek_michalow.JPG

wypadek_michalow1.JPG

wypadek_michalow2.JPG

wypadek_michalow3.JPG

W momencie zdarzenia w samochodach podróżowało pięć osób, w tym dwójka dzieci w wieku 4 i 5 lat w samochodzie osobowym. Uczestnicy kolizji opuścili pojazdy o własnych siłach. W wyniku uderzania poszkodowane zostały trzy osoby – kierowca auta dostawczego oraz dwójka dzieci podróżujących w Renault. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzieliły przybyłe na miejsce zespoły ratownictwa medycznego, które przetransportowały je do szpitali.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca kolizji, instalacji pojazdów i koordynacji działań ratowniczych.



Źródło: www.psppinczow.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=22959