Do dnia 31 sierpnia 2016 r. w siedzibie właściwego dla siebie Urzędu Miasta i Gminy lub Urzędu Gminy będą przyjmowane wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
Do wypełnionego wniosku i oświadczeń należy dołączyć oryginały faktur VAT, które obejmowały zakup oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2016 r. do 31 lipca 2016 r.
Rolnicy, którzy rozliczają się z podatku VAT proszeni są o dołączenie do wniosku kopii faktur VAT, jednakże oryginały faktur należy przedstawić do potwierdzenia zgodności kopii z oryginałem w momencie składania wniosku.
Do wglądu proszę doręczyć: nakazy płatnicze i umowy dzierżawy. Należy pamiętać o podaniu aktualnego numeru rachunku bankowego.