Wieża Babel podzieliła miliony ludzi, ale… Szkoła Języków Obcych Prime z Buska-Zdroju zaciera granice lingwistyczne między narodami, organizując konwersacje językowe, dzięki którym młodzi, ambitni ludzie mogą rozwijać swoje pasje ucząc się języków, a Studenci z zagranicy doskonalić talenty pedagogiczne i zdobywać doświadczenie ucząc innych.
Zapraszamy na zabawy, konwersacje, gry i dużo dobrej zabawy ze studentkami: Ching z Hongkongu i Khawlą z Maroka. Praktyka czyni mistrza, więc zapisz się i mów po angielsku lub francusku.
Zwiększysz kompetencje językowe, poznasz pełne energii i radości osoby, dowiesz się ciekawostek o kulturze Chin i Maroka oraz ciekawie spędzisz wolny czas.
Zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy chcą się rozwijać. Spotkania odbywają się w siedzibie Szkoły Języków Obcych Prime, od poniedziałku do czwartku, do 29 lipca 2016 r.
Zapisy i szczegóły pod nr tel. 515 101 775 lub 41 370 11 63.
Dla czytelników Portalu Regionalnego busko.com.pl zajęcia są bezpłatne!
Zapraszamy