Harmonogram konsultacji społecznych 2016-04-18 13:09:18
Komendant Powiatowy Policji w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich Państwa do udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się 18 i 19 kwietnia br.
Komendant Powiatowy Policji w Busku – Zdroju zaprasza wszystkich Państwa do udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się:
- 18 kwietnia 2016 roku o godzinie 16:00 w budynku świetlicy wiejskiej w Skorocicach - gmina Wiślica,
- 18 kwietnia 2016 roku o godzinie 18:00 w budynku OSP Grabowica – gmina Pacanów,
- 19 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:50 konsultacje powiatowe w budynku ZDZ w Busku-Zdroju na ul. Wojska Polskiego 31.
Głównym tematem poruszanym w trakcie spotkań będzie Krajowa Mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce, jako element procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym.
Dzięki konsultacjom z mieszkańcami będziemy mogli wskazać miejsca najbardziej zagrożone na terenie gmin, co pomoże nam stworzyć mapę zagrożeń powiatu buskiego. Dlatego chcemy wypracować wspólne metody działania, które pomogą w ograniczeniu występujących zagrożeń, a także w aktywizowaniu społeczności do tworzenia lokalnych koalicji na rzecz poprawy bezpieczeństwa, ograniczenia zjawisk oraz zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.
Źródło: KPP w Busku-Zdroju
|
|
|