Konrad Majcherczyk oficjalnie piłkarzem MKS Busko
2016-02-20 13:25:06

Oficjalnie nowym zawodnikiem buskiego klubu został Konrad Majcherczyk. Bramkarz od jakiegoś czasu bierze udział w przygotowaniach busczan do rundy wiosennej, jednak dopiero 15 lutego działacze Zdroju potwierdzili transfer tego zawodnika.


Nowy nabytek MKS-u urodził się 18 marca 1982 roku. Przygodę z piłką nożną zaczynał od drużyny juniorów Korony Kielce, skąd trafił do III-ligowej Korony. Kolejnymi klubami nowego bramkarza były Orlęta Kielce i GKS Nowiny. Później nastąpiła przerwa spowodowana wyjazdem za granicę.

konrad_majcherczyk.jpg

Po powrocie trafił do Nidy Pińczów z którą awansował do II ligi. Kolejnym klubem był Granat Skarżysko Kamienna z którym wygrał III ligę. Awansu do II ligi niestety nie udało się wywalczyć. Granat przegrał dwumecz barażowy z Sokołem Ostróda. Przed przejściem do buskiego klubu bronił jeszcze barw ŁKS-u Łagów.

Źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=21329