Tomasz Barański poprowadzi w Busku warsztaty taneczne
2015-12-17 09:38:39

W najbliższy piątek, 18 grudnia, tancerze zespołów Perfekta 1,2, 3, 4 Busko-Zdrój działające przy BSCK, będą trenować pod okiem Tomasza Barańskiego - zwycięzcy IV edycji Tańca z Gwiazdami.


Już po raz drugi Tomasz Barański przyjedzie na zaproszenie trenera szkoły Perfekta Dance Sylwany Mazur. Pierwszy raz gościł w listopadzie 2014 r. wraz z Janią Lesar.

Mimo, iż jest kojarzony z tańcem towarzyskim to jest też znakomitym instruktorem tańca jazzowego i nowoczesnego. Brał udział w programie YOU CAN DANCE i dotarł w nim do połfinału.

Poprowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego dla najmłodszych, jazz w grupach starszych oraz latino solo dla Pań. Zajęcia odbędą się w BSCK i są zaplanowane dla tancerzy grup Perfekta. Całe Warsztaty z Gwiazdami w Perfekta Dance będą trwały 3 dni - w czwartek odbędą się w Jędrzejowe, a w sobotę w Pińczowie.



/BSCK/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=20906