'Wszystko przez judasza' w Jędrzejowie 2015-11-24 15:20:39
Serdecznie zapraszamy 24 listopada 2015 r. na spektakl "Wszystko przez judasza” w reżyserii Andrzeja Ballo, który odbędzie się w Centrum Kultury w Jędrzejowie.
Do czego służy mały otwór w drzwiach? W tej sztuce znajdziecie odpowiedz na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu.
Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna- postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.
Obsada: Alicja Kwiatkowska, Krystyna Tkacz, Artur Dziurman i Maciej Damięcki
Miejsce: Centrum Kultury przy al. Piłsudskiego 3 w Jędrzejowie
Bilety w cenie 65 zł/szt. do nabycia w CK, telefon 41 386 12 68.
Wszelkie dodatkowe informacje na temat spektaklu dostępne pod nr telefonu: 694 024 832
|
|
|