Valerjan Romanovski po raz trzeci będzie bił rekord Guinessa 2015-08-25 16:17:07
W sobotę, 29 sierpnia 2015 r. w Przasnyszu Valerjan Romanovski po raz trzeci podejmie próbę pobicia rekordu Guinessa.
Jak poinformował Valerjan Romanovski w swoim oficjalnym komunikacie na Fanpage Mazovia MTB:
Bicie rekordu zostało przełożone na 29 sierpnia 2015 ze względu na szereg wydarzeń kolarskich w tym okresie. Bicie rekordu będzie połączone z wyścigiem szosowym Kross Road Tour organizowanym przez Cezarego Zamanę.
Zapraszam do wzięcia udziału w moim nowym projekcie sportowym, założenie drugorzędne jakie postawiłem przed sobą, to pobicie rekordu 24 godzinnego na rowerze czasowym za kolarzami. Obecny rekord wynosi 864 km.
/foto: Archiwum/ Podstawowy przekaz projektu, pomoc osobom chorych na białaczkę poprzez promowanie fundacji DKMS. Do pobicia rekordu potrzebuję wsparcia kolarzy, którzy będą w stanie narzucić i utrzymać tępo w przedziale od 37 do 41 km/h.
Wydarzenie organizuje Cezary Zamana i Kross Road Tour.Patronatem wydarzenia jest DKMS wspólnie przeciw białaczce.
Powodzenie projektu jest uzależniony od tego, czy mi się uda zachęcić do pomocy około 40 zawodników, którzy będą się sukcesywnie zmieniać w czasie jazdy.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
|
|
|