Dzień dziecka z buską 'Budowlanką' 2015-06-06 09:28:45
W dniu 2 czerwca 2015r. nauczyciele uczący w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zorganizowali festyn sportowy z okazji "Dnia Dziecka".
Tego dnia w PMOS w Busku-Zdroju dyrekcja, nauczyciele i młodzież uczestniczyli w zmaganiach sportowych. W rywalizacji sportowej oprócz naszych uczniów, uczestniczyli również przedstawiciele Samorządowego Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2 w Busku-Zdroju.
Program imprezy obfitował również w wiele atrakcji i konkursów dla zgromadzonej na trybunach publiczności za udział, w których młodzież otrzymywała nagrody. Miłą atrakcją był występ uczennicy klasy ITA, Agnieszki Drożdżowskiej, która zaprezentowała swoje umiejętności taneczne w układzie latynoamerykańskim.
Dla uczestniczących w festynie zawodników poszczególnych szkół nauczyciele uczący na co dzień wychowania fizycznego przygotowali siedem zabaw biegowo-sprawnościowych. Do najatrakcyjniejszych należały zawody szybkościowe bieg z „gazetą na klacie” oraz wyścig rydwanów". Punktem kulminacyjnym imprezy była konkurencja "przeciągania liny" zorganizowana dla publiczności.
Gośćmi honorowymi imprezy byli trzecioklasiści biorący udział w festynie, którzy na własne oczy mogli zobaczyć, jak wspaniale potrafi bawić się buska "Budowlanka”. Młodsi koledzy byli zachwyceni atmosferą imprezy, ochoczo włączali się do konkursów i quizów, po czym zgodnie stwierdzili, że ZSTIO to szkoła na piątkę z plusem.
|
|
|