Ukradli biżuterię zostali zatrzymani
2015-04-22 14:32:03

Sędziszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież biżuterii. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


Jak wynika z ustaleń policjantów, 24 –letniej mieszkance gminy Wodzisław skradziono złotą biżuterię wartości 800 złotych z mieszkania, które zajmuje. Policjanci bardzo szybko ustalili odpowiedzialnych za kradzież. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy naszego powiatu w wieku 26 i 29 lat.

bizuteria.jpg

Policjanci odzyskali część przedmiotów, które już znalazły "nowego właściciela”. Sprawcy w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Mieli przeszło 3 promile alkoholu w organizmie, trafili do policyjnej celi. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Jędrzejów
Opr: MK/KP




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=19252