Sparing Basket w Busku-Zdroju
2015-04-15 10:13:19

Stowarzyszenie "Młode Busko" zaprasza wszystkich miłośników koszykówki na Sparing Basket. Wydarzenie odbędzie się dnia 15.04.2015 w godz. 16:00-19:30 na boisku szkolnym Zespołu Szkół Teczniczno-Informatycznych, al. Mickiewicza 23, w Busku-Zdroju.


Lubisz sport? Koszykówkę? Muzykę? Nie może Cię tam zabraknąć. Muzyka, grill oraz niesamowita atmosfera gwarantowana. Spotkanie będzie okazją do rozmowy na temat przyszłości koszykówki w Busku-Zdroju.

Stowarzyszenie "Młode Busko" organizuje już w weekend majowy, 2 maja 2015 r. turniej ulicznej koszykówki "Wrzuć nałogi do kosza". W najbliższym czasie powstanie sekcja koszykarska Stowarzyszenia "Młode Busko", która poprzez sport i wychowanie młodzieży w duchu sportowej rywalizacji chcą wpłynąć pozytywnie na młodzież z naszego regionu.

basket.jpg

Zajęcia koszykarskie wpłyną na promocję zdrowego trybu życia oraz zachęcą mieszkańców do aktywnego spędzania czasu. Poprzez sport chcemy kształtować naszą młodzież, zapobiegać szerzącym się patologiom i niekorzystnym trendom społecznym. Sekcja koszykarska będzie miała także wpływ, na wychowanie młodego pokolenia w duchu zdrowej sportowej rywalizacji.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu, zarówno kibiców oraz aktywnych graczy. Już 15.04.2015 pierwsze wydarzenie sekcji koszykarskiej Stowarzyszenia "Młode Busko".

Łukasz Szumilas
Prezes Stowarzyszenia "Młode Busko"









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=19183