Dla bezpieczeństwa pielgrzymów
2014-08-09 12:52:57
Jak co roku w miesiącu sierpniu przez powiat jędrzejowski przemieszczają się pielgrzymki w drodze na Jasną Górę. Nasi policjanci czuwają nad ich bezpieczeństwem oraz dbają o płynność ruchu drogowego.
Jędrzejowscy policjanci będą zabezpieczać trasy przemarszu pielgrzymek przechodzących przez powiat jędrzejowski. Mundurowi dbają o bezpieczeństwo pielgrzymów zabezpieczając skrzyżowania dróg oraz inne miejsca aby uczestnicy marszu czuli się bezpiecznie i nie doszło do żadnych zdarzeń drogowych.
Apelujemy do kierowców o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas napotkania na drodze pieszej pielgrzymki, oraz stosowania się do sygnałów dawanych przez służby porządkowe zabezpieczające przemarsz.
Opr. MK / KPP Jędrzejów
|