Dożynki Gminy Bogoria 2014-08-08 11:46:20
W niedzielę, 10 sierpnia 2014 r., na placu OSP w Szczyglicach, odbędzie się tegoroczne święto plonów gminy Bogoria. Uroczystości rozpocznie się o godzinie 11.00.
W programie imprezy znalazły się występy artystyczne - inscenizacja słowna "Chleb naszym skarbem". Na scenie wystąpi zespół "Sidus" i "Radius" z CKiSZ z Połańca.
Podczas uroczystości odbędzie się konkurs na "Najładniejszy Wieniec Dożynkowy", a także turniej dla sołtysów o puchar "Sołtys Roku 2014". Nie zabraknie także degustacji potraw regionalnych oraz rękodzieła ludowego.
Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.
/mb/
|
|
|