Wakacje na wyspie Wolin (foto) 2014-08-07 12:48:13
W niedzielę, 3 sierpnia 2014, Stowarzyszenie Razem Dzieciom w Busku-Zdroju odprawiło grupę 90 dzieci na letni wypoczynek. Dzieci będą wypoczywać nad morzem w miejscowości Wisełka, w pensjonacie Bielik położonej na wyspie Wolin, woj. zachodniopomorskie.
W odprawie dzieci wziął udział Zarząd Stowarzyszenia Razem Dzieciom z przewodniczącą Bogusławą Majcherczak, jak również sekretarz Jerzy Służalski, który życzył udanych wakacji dzieciom w imieniu Starosty Jerzego Kolarza, Burmistrza Miasta i Gminy Waldemara Sikory, Wójta Gminy Gnojno Jolanty Stachowicz oraz v-ce prezesa Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju Tadeusza Ury.
Dwutygodniowy pobyt dzieci nad morzem jest możliwy dzięki finansowemu wsparciu wspaniałych ludzi, uczestników XI Balu Dobroczynnego, a także wsparciu Starosty Jerzego Kolarza, Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemara Sikory, Wójtów Gmin: Gnojno, Tuczępy, Stopnica, Pacanów, Solec-Zdrój, Wiślica oraz Dyrektora Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Winiarach.
Dzieci przed odjazdem spotkały się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, gdzie zostały obdarowane na drogę słodyczami i napojami ze strony Stowarzyszenia oraz koszulkami i innymi ciekawymi gadżetami promującymi Powiat Buski. Rekrutacja dzieci na kolonie odbyła się poprzez Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej.
/fot. tmb.busko.pl/ Współorganizatorem kolonii jest Caritas Diecezji Kieleckiej. Życzeniom szerokiej drogi i udanego wypoczynku nie było końca ze strony odprawiających oraz rodzin.
Źródło: tmb.busko.pl
|
|
|