Mitsubishi Lancera Evo IX można było podziwiać pod Marconim
2014-08-06 13:54:08

Auto Mitsubishi Lancer Evo IX zespołu rajdowego Damiana Łaty, który w dniach 7-9.08.2014 będzie startował w 23 Rajdzie Rzeszowskim można było podziwiać przed Sanatorium „Marconi”. „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. dołączyło do sponsorów tego teamu.


lata_marconi_uzdrowisko001.JPG

lata_marconi_uzdrowisko002.JPG

lata_marconi_uzdrowisko003.JPG

lata_marconi_uzdrowisko004.jpg


Samochód można było obejrzeć 6 sierpnia 2014 r., przed Sanatorium "Marconi" w Busku-Zdroju, w godzinach 9.30-13.30.























https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17354