Mitsubishi Lancera Evo IX można było podziwiać pod Marconim 2014-08-06 13:54:08
Auto Mitsubishi Lancer Evo IX zespołu rajdowego Damiana Łaty, który w dniach 7-9.08.2014 będzie startował w 23 Rajdzie Rzeszowskim można było podziwiać przed Sanatorium „Marconi”. „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. dołączyło do sponsorów tego teamu.
Samochód można było obejrzeć 6 sierpnia 2014 r., przed Sanatorium "Marconi" w Busku-Zdroju, w godzinach 9.30-13.30.
|
|
|