Busko: Transit uderzył w radiowóz 2014-08-05 14:24:30
5 sierpnia 2014 r., około godziny 13.10, w Busku-Zdroju, źle zaparkowany samochód dostawczy marki Ford stoczył się, uderzył w policyjny radiowóz, a później w ogrodzenie.
Do zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania ulicy Kościuszki, z ulicą Kopernika w Busku-Zdroju. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pojazd marki Ford Transit został źle zabezpieczony, zjechał z pochyłości, uderzył w tył radiowozu marki Kia, a następnie przetoczył się przez całą szerokość jezdni i uderzył w ogrodzenie znajdujące się po drugiej stronie ulicy.
Nikomu nic się nie stało. 22-latek, kierowca pojazdu marki Ford, został ukarany mandatem karnym. Kierowcy byli trzeźwi.
/mb/
|
|
|