Busko: Transit uderzył w radiowóz
2014-08-05 14:24:30

5 sierpnia 2014 r., około godziny 13.10, w Busku-Zdroju, źle zaparkowany samochód dostawczy marki Ford stoczył się, uderzył w policyjny radiowóz, a później w ogrodzenie.


Do zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania ulicy Kościuszki, z ulicą Kopernika w Busku-Zdroju. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pojazd marki Ford Transit został źle zabezpieczony,  zjechał z pochyłości, uderzył w tył radiowozu marki Kia, a następnie przetoczył się przez całą szerokość jezdni i uderzył w ogrodzenie znajdujące się po drugiej stronie ulicy.

ford_uderzyl_radiowoz.jpg

ford_uderzyl_radiowoz1.jpg


Nikomu nic się nie stało. 22-latek, kierowca pojazdu marki Ford, został ukarany mandatem karnym. Kierowcy byli trzeźwi.


/mb/












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17353