Włamanie w gminie Busko-Zdrój 2014-07-29 11:39:20
W jednej z miejscowości w okolicy Buska-Zdroju, doszło do włamania. Nieznany sprawca dostał się do domu, w którym trwają prace wykończeniowe, skąd ukradł 8 grzejników, wiertarkę oraz szlifierkę.
Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 5,5 tysiąca zł.
/mb/
|
|
|