Włamanie w gminie Busko-Zdrój
2014-07-29 11:39:20

W jednej z miejscowości w okolicy Buska-Zdroju, doszło do włamania. Nieznany sprawca dostał się do domu, w którym trwają prace wykończeniowe, skąd ukradł 8 grzejników, wiertarkę oraz szlifierkę.


Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 5,5 tysiąca zł.

/mb/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17303