Zdrój pokonał Gród Wi¶lica w sparingu
2014-07-28 13:49:08

Buscy piłkarze rozegrali kolejne spotkanie sparingowe przed startem rozgrywek IV ligi ¶więtokrzyskiej. Tym razem rywalem MKS Busko była drużyna Grodu Wi¶lica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Piotra Zawadzińskiego 6:2 (2:1).



Bramki dla gospodarzy strzelali: Sebastian Krupa 2, Konrad Imosa, Jakub M±czyński, Maciej ¦liski, Jakub Sady.

MKS Busko zagrał w składzie: Gadawski - Mila, Jędrzejczyk, Czerw, Florczyk, Dytkowski, Krupa, Mrożek, Sztuk, ¦liski, Imosa oraz Jankowski, Ciepliński, Olszowy, Sady, M±czyński.


¬ródło: zdrojbusko.futbolowo.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17292