Festyn 'Dzień Ogórka' w Widuchowej (foto) 2014-08-04 10:01:34
W minioną niedzielę, 3 sierpnia 2014 r., przy świetlicy wiejskiej w Widuchowej, odbył się festyn 'Dzień Ogórka'.
W samo południe, w Kaplicy w Widuchowej odprawiona została Msza Święta Odpustowa. Później odbyło się uroczyste otwarcie festynu, którego dokonał sołtys Tadeusz Grochowina oraz Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora.
Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Widuchowej. O
godzinie 16, przed publicznością wystąpił zespół "Zlepce".
Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna, która potrwała do późnych godzin nocnych. Organizatorami festynu byli: Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Widuchowej.
/mb/
|
|
|