Busko: Znaleziono niewybuch 2014-07-22 16:27:45
We wtorek, 22 lipca 2014 r., w godzinach popołudniowych, przy Stawie Niemieckim w Busku-Zdroju, policjanci zabezpieczyli niewybuch.
Po raz kolejny na terenie naszego miasta znaleziono przedmiot, pochodzący z okresu II wojny światowej.
Przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju, trwają prace ziemne związane z "Zagospodarowaniem terenu wokół Stawu Niemieckiego".
Podczas niwelacji terenu wokół zbiornika, znaleziono niewybuch.
Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję do czasu przyjazdu saperów.
/mb/
|
|
|