Busko: Znaleziono niewybuch
2014-07-22 16:27:45

We wtorek, 22 lipca 2014 r., w godzinach popołudniowych, przy Stawie Niemieckim w Busku-Zdroju, policjanci zabezpieczyli niewybuch.


Po raz kolejny na terenie naszego miasta znaleziono przedmiot, pochodzący z okresu II wojny światowej.

Przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju, trwają prace ziemne związane z "Zagospodarowaniem terenu wokół Stawu Niemieckiego". 


Podczas niwelacji terenu wokół zbiornika, znaleziono niewybuch.

staw_niemiecki01.jpg

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję do czasu przyjazdu saperów.

/mb/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17261