Finałowe rozgrywki turnieju dzikich drużyn (foto)
2014-07-22 13:12:24

Po raz szósty w Busku-Zdroju zorganizowany został turniej piłki nożnej dzikich drużyn. Rozgrywki finałowe, które odbyły się 13 lipca dostarczyły zawodnikom i kibicom wielu emocji.


Turniej piłki nożnej dzikich drużyn rozegrano na buskim Orliku. 16 drużyn rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Emocji nie brakowało. Zawodnicy dali z siebie wszystko, prezentując wysoki poziom umiejętności piłkarskich.

vi_turniej_pilka_nozna0009.jpg

vi_turniej_pilka_nozna0042.jpg

W rozgrywkach finałowych pierwsze miejsca zajęli: wśród szkół
podstawowych - FC Busko; gimnazjalnych - Królewskie Diabły;
ponadgimnazjalnych - FC Goło.

Tytuł króla strzelców zdobył Albert
Lasia z Królewskich Diabłów, który strzelił podczas turnieju 3 gole. Na
najlepszego bramkarza turnieju wybrano Kamila Walaska z FC Goło.

vi_turniej_pilka_nozna0044.jpg

W
imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, nagrody drużynom i
zawodnikom wręczył Dyrektor BOSiRu Marian Ragan wraz z animatorami.
Pomysłodawcami imprezy są: Winicjusz Zalewski i Paweł Gręda.

Serdecznie gratulujemy!

Opr. EHR














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17241