

W rozgrywkach finałowych pierwsze miejsca zajęli: wśród szkół
podstawowych - FC Busko; gimnazjalnych - Królewskie Diabły;
ponadgimnazjalnych - FC Goło.
Tytuł króla strzelców zdobył Albert
Lasia z Królewskich Diabłów, który strzelił podczas turnieju 3 gole. Na
najlepszego bramkarza turnieju wybrano Kamila Walaska z FC Goło.

W
imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, nagrody drużynom i
zawodnikom wręczył Dyrektor BOSiRu Marian Ragan wraz z animatorami.
Pomysłodawcami imprezy są: Winicjusz Zalewski i Paweł Gręda.
Serdecznie gratulujemy!
Opr. EHR