Do groźnego wypadku drogowego doszło w sobotę 19 lipca po godzinie 20 w miejscowości Wełecz na drodze 767 Busko - Pińczów.
Zderzyły się tu dwa samochody osobowe - Mazda 6 i Polonez ATU. Strażacy z JRG Busko musieli uwalniać narzędziami hydraulicznymi uwięzioną w Polonezie jedną osobę.


Po zbadaniu osób uczestniczących w zdarzeniu, lekarz Pogotowia Ratunkowego podjął decyzję, że wszyscy muszą być zabrani do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Busku.
/Robert Gwóźdź/