Wypadek w Wełczu, sześć osób w szpitalu
2014-07-19 23:10:35

Do groźnego wypadku drogowego doszło w sobotę 19 lipca po godzinie 20 w miejscowości Wełecz na drodze 767 Busko - Pińczów.



Zderzyły się tu dwa samochody osobowe - Mazda 6 i Polonez ATU. Strażacy z JRG Busko musieli uwalniać narzędziami hydraulicznymi uwięzioną w Polonezie jedną osobę. 

 wypadek_welecz02.jpg

wypadek_welecz03.jpg

wypadek_welecz01.jpg 

Po zbadaniu osób uczestniczących w zdarzeniu, lekarz Pogotowia Ratunkowego podjął decyzję, że wszyscy muszą być zabrani do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Busku. 

/Robert Gwóźdź/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17238