Bajkowy tydzień w Busku-Zdroju dobiegł końca... (foto)
2014-07-21 09:46:50

W sobotę, 19 lipca 2014 r. zakończył cykl wakacyjnych imprez "Bajki naszych dziadków", których organizatorem było Buskie Samorządowe Centrum Kultury.


W minioną środę dzieci czekało wiele atrakcje, miały okazję poznać "Przygody Błękitnego Rycerzyka" oraz malować bajkowe postacie. W czwartek, 17 lipca 2014 r. odbyła się prelekcja Andrzeja Koziei pt. „Jestem sobie mały miś... bohaterowie dobranocek PRL-u”, a później seans filmowy "Miś Uszatek” W piątek, 18 lipca 2014 r. odbyły się bajkowe warsztaty, następnie seans filmowy pt. "Król Maciuś I”.

bajki_naszych_dziadkow0001.jpg

bajki_naszych_dziadkow0021.jpg

bajki_naszych_dziadkow0023.jpg

W sobotę, wydarzenie rozpoczęło spotkanie z Michałem Imosą, podczas którego przeczytał dzieciom bajki, później na scenie wystąpili tancerze ze Studia Tańca i Ruchu Scenicznego "Mimesis". Na zakończenie odbył się seans filmowy "Wielka podróż Bolka i Lolka”.

/mb/













https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17237