W minioną środę dzieci czekało wiele atrakcje, miały okazję poznać "Przygody Błękitnego Rycerzyka" oraz malować bajkowe postacie.
W czwartek, 17 lipca 2014 r. odbyła się
prelekcja Andrzeja Koziei pt. „Jestem sobie mały miś... bohaterowie dobranocek PRL-u”, a później seans filmowy "Miś Uszatek” W piątek, 18 lipca 2014 r. odbyły się bajkowe warsztaty, następnie seans filmowy pt. "Król Maciuś I”.
W sobotę, wydarzenie rozpoczęło spotkanie z Michałem Imosą, podczas którego przeczytał dzieciom bajki, później na scenie wystąpili tancerze ze Studia Tańca i Ruchu Scenicznego "Mimesis". Na zakończenie odbył się seans filmowy "Wielka podróż Bolka i Lolka”.
/mb/