Turniej tenisa stołowego w Nagłowicach 2014-07-19 10:14:03
Dzielnicowy, w ramach akcji Bezpieczne Wakacje, zorganizował w Gminnym Centrum Kultury w Nagłowicach turniej tenisa stołowego. Udział w nim wzięły, dzieci z gminy Nagłowice.
W ramach zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży dzielnicowy zorganizował turniej tenisa stołowego. Młodzi ludzie mogli w nim sprawdzić swoje sportowe umiejętności.
Przy okazji sportowych zmagań policjant omówił wspólnie z uczestnikami sposoby bezpiecznego spędzania czasu wolnego oraz przypomniał o elementach odblaskowych, które znacząco wpływają na bezpieczeństwo pieszego. Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali z rąk dzielnicowego st. sierż. Marcina Molendy puchary. Zwycięzcom gratulujemy.
Źródło: KPP w Jędrzejowie
|
|
|