Dwoje Zawodników BMUKS 'RING' Busko-Zdrój w kategoriach kadetów zakwalifikowało się do
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie Świdnica 2014r.
Joanna Kmieciak i Maciej Kielar zdobyli już brązowe medale czekają ich walki o medale srebrne.
Maciej Kielar w eliminacjach stoczył wspaniałą walkę i pokonał na punkty 3:0 utalentowanego zawodnika BKS Orkan Gorzów Wielkopolski - Dawida Gomulskiego.
Trzymajmy kciuki za naszych wspaniałych zawodników.
/M.K./