Bokserski raport ze Świdnicy
2014-07-18 16:48:45

Dwoje Zawodników BMUKS 'RING' Busko-Zdrój w kategoriach kadetów zakwalifikowało się do
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie Świdnica 2014r.



Joanna Kmieciak i Maciej Kielar zdobyli już brązowe medale czekają ich walki o medale srebrne.

ring_kmieciak001.jpg 

Maciej Kielar w eliminacjach stoczył wspaniałą walkę i pokonał na punkty 3:0 utalentowanego zawodnika BKS Orkan Gorzów Wielkopolski - Dawida Gomulskiego.

ring_kielar002.jpg 

Trzymajmy kciuki za naszych wspaniałych zawodników.
 

/M.K./




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17228