16-latek z narkotykami
2014-07-18 12:45:55

Wczoraj, 17 lipca 2014 r., buscy policjanci zatrzymali 16-latka posiadającego przy sobie znaczną ilość środków odurzających w postaci białego proszku.


Wstępnie przeprowadzone badania pozwoliły określić zabezpieczoną substancję, jako metamfetaminę. Za posiadanie tego środka małoletni odpowie przed sądem dla nieletnich.

Policjanci patrolujący ulice Buska-Zdroju, tuż po północy zauważyli
młodego mężczyznę, który na ich widok próbował ukryć się w zaroślach.
Mężczyznę zatrzymano na jednej z pobliskich ulic miasta. Okazał się nim
16-letni mieszkaniec Buska-Zdroju. Stróże prawa znaleźli przy nim 40
torebek foliowych z zawartością białego proszku, w sumie było około 20
gramów.

markotyki.jpg

Chłopiec miał również trzy dowody osobiste mieszkańców powiatu buskiego w wieku od 21 do 49 lat. Śledczy wyjaśniają, w jaki sposób młody człowiek wszedł w posiadanie tych dokumentów tożsamości. Zaś za posiadanie narkotyków 16 latek odpowie przed sądem rodzinnym. 




Źródło: KPP w Busku-Zdroju





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17222