Podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odwiedził Ponidzie
2014-07-11 16:58:46

Wiceministrowi towarzyszył marszałek województwa Adam Jarubas i starosta pińczowski Zbigniew Kierkowski. Tadeusz Nalewajk odwiedził: gospodarstwo warzywne Marcina Biesagi w Aleksandrowie, w gm. Pińczów, ZSCKR w Chrobrzu, udał się do gospodarstwa ekologicznego Sławomira Jałochy w Żurawnikach w gm. Złota, która słynie z upraw warzyw.


Stąd wiceminister przejechał do Stadniny Michałów, gdzie spotkał się z dyrektorem Jerzym Białobokiem i pracownikami najlepszego ośrodka hodowli koni arabskich w Polsce.

mrirw_ponidzie.jpg

mrirw_ponidzie2.jpg

mrirw_ponidzie3.jpg

mrirw_ponidzie4.jpg

mrirw_ponidzie1.jpg

mrirw_ponidzie5.jpg

Na zakończenie wizyty wiceminister w budynku Urzędu Gminy w Michałowie
spotkał się z rolnikami i samorządowcami z terenu powiatu
pińczowskiego.


W ocenie uczestników było to bardzo dobre, merytoryczne spotkanie,
podczas którego rolnicy mogli uzyskać informacje oraz odpowiedzi na
nurtujące pytania - opowiadał starosta pińczowski, organizator
spotkania.

Źródło: pinczow.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17175