Posiadał narkotyki
2014-07-11 11:37:18

W czwartkowe popołudnie jędrzejowscy funkcjonariusze znaleźli w miejscu zamieszkania 32-letniego mieszkańca Jędrzejowa środki odurzające. To już druga sytuacja w tym tygodniu, gdzie policjanci ujawnili środki, których posiadanie jest zabronione prawem.


W piwnicy domu 32-latka policjanci ujawnili ponad 25 g substancji wstępnie zidentyfikowanej jako marihuana i ponad 30 g proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Zabezpieczyli także strunowe woreczki i dwie wagi elektroniczne. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Jędrzejowie







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17167