Kolejne zatrzymanie za posiadanie narkotyków
2014-07-11 10:20:00

Jędrzejowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat, którzy posiadali przy sobie substancję wstępnie zidentyfikowaną jako marihuana. Za posiadanie narkotyków ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.


Podczas przeszukań w miejscach zamieszkania wyżej wymienionych znaleziono dwa młynki do mielenia suszu, dwie wagi elektroniczne, fajkę wodną.

plantacja_konopi1.jpg

plantacja_konopi.jpg

U młodszego z mężczyzn ujawniono w obudowie komputera mini-hodowlę 7 sztuk roślin marihuany. Mężczyźni spędzili noc w policyjnej celi. Teraz grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Jędrzejowie







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17164