Kolejne zatrzymanie za posiadanie narkotyków 2014-07-11 10:20:00
Jędrzejowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat, którzy posiadali przy sobie substancję wstępnie zidentyfikowaną jako marihuana. Za posiadanie narkotyków ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Podczas przeszukań w miejscach zamieszkania wyżej wymienionych znaleziono dwa młynki do mielenia suszu, dwie wagi elektroniczne, fajkę wodną.
U młodszego z mężczyzn ujawniono w obudowie komputera mini-hodowlę 7 sztuk roślin marihuany. Mężczyźni spędzili noc w policyjnej celi. Teraz grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP w Jędrzejowie
|
|
|