III Święto Chleba w Sędku 2014-07-09 15:11:25
Serdecznie zapraszamy na "Święto Chleba", które odbędzie się 13 lipca 2014 r., o godz. 14.00, w Sędku, w gminie Łagów. Jest to święto folklorystyczne połączone z rodzinnym festynem. Już po raz trzeci Sędek zabrzmi muzyką ludową w wykonaniu lokalnych artystów.
Program:
- Msza św. przy Ośrodku Twórczości Ludowej w Sędku
- otwarcie uroczystości i powitanie zaproszonych gości
- występ ”Gospodarze Gościom” Stowarzyszenie „Sami Swoi Sędek” i Koło Gospodyń Wiejskich z Sędka
- występ zespołu „Zbelutczanie”
- występy lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich
- występ Koła Gospodyń Wiejskich z Ociesęk
- występ gwiazdy festynu, kapeli „Tęgie chłopy” wraz ze Stanisławem Witkowskim
- zabawa taneczna z zespołem „Liders”
Źródło: swietokrzyskie.travel
|
|
|