III Święto Chleba w Sędku
2014-07-09 15:11:25

Serdecznie zapraszamy na "Święto Chleba", które odbędzie się 13 lipca 2014 r., o godz. 14.00, w Sędku, w gminie Łagów. Jest to święto folklorystyczne połączone z rodzinnym festynem. Już po raz trzeci Sędek zabrzmi muzyką ludową w wykonaniu lokalnych artystów.


Program:

- Msza św. przy Ośrodku Twórczości Ludowej w Sędku

- otwarcie uroczystości i powitanie zaproszonych gości

- występ ”Gospodarze Gościom” Stowarzyszenie „Sami Swoi Sędek” i Koło Gospodyń Wiejskich z Sędka

- występ zespołu „Zbelutczanie”

- występy lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich

- występ Koła Gospodyń Wiejskich z Ociesęk

- występ gwiazdy festynu, kapeli „Tęgie chłopy” wraz ze Stanisławem Witkowskim

- zabawa taneczna z zespołem „Liders”




Źródło: swietokrzyskie.travel









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17152