Święto Pieroga w gminie Bogoria
2014-07-09 14:54:25

"Maryna gotuj pierogi" pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny festiwal pieroga w miejscowości Wysokie Średnie, w gminie Bogoria.


Od godziny 14 goście będą mogli próbować i smakować pierogów z różnorodnym farszem, a na koniec imprezy zostanie ogłoszony zwycięzca w konkursie na najlepsze pierogi.

swieto_pieroga.jpg

Kulinarnej imprezie będą towarzyszyć liczne atrakcje dla dzieci i całych rodzin: wesołe miasteczko, przejażdżki bryczką po okolicy, koncert muzyki ludowej – kapeli Sami Swoi i zespołu Stańczanie.



Serdecznie zapraszamy!


Źródło: sejmik.kielce.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17151