Święto Pieroga w gminie Bogoria 2014-07-09 14:54:25
"Maryna gotuj pierogi" pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny festiwal pieroga w miejscowości Wysokie Średnie, w gminie Bogoria.
Od godziny 14 goście będą mogli próbować i smakować pierogów z różnorodnym farszem, a na koniec imprezy zostanie ogłoszony zwycięzca w konkursie na najlepsze pierogi.
Kulinarnej imprezie będą towarzyszyć liczne atrakcje dla dzieci i całych rodzin: wesołe miasteczko, przejażdżki bryczką po okolicy, koncert muzyki ludowej – kapeli Sami Swoi i zespołu Stańczanie.
Serdecznie zapraszamy!
Źródło: sejmik.kielce.pl
|
|
|