Wakacje na 'Orliku' VI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIKICH DRUŻYN
2014-07-07 12:09:16

Na rozpoczęcie wakacji Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz szósty zorganizował dla dzieci turniej piłki nożnej "Dzikich Drużyn".


W pierwszy weekend wakacji 16 zespołów przystąpiło do walki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Buska-Zdroju. Pomysłodawców tego wydarzenia Winicjusza Zalewskiego i Pawła Grędę niezmiernie cieszy fakt, że ich idea z roku na rok przyciąga coraz większe grono miłośników tej dyscypliny.

Pierwsze rozgrywki odbyły się 5 lipca. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał pan dyrektor BOSiR-u Marian Ragan, który wszystkim zawodnikom życzył wspaniałej zabawy. Drużyny zostały rozlosowane według kryteriów wiekowych i rozegrały w swoich grupach mecze „każdy z każdym". Po zaciętych pojedynkach wyłoniono drużyny, które 13 lipca spotkają się w finałach na które wszystkich serdecznie zapraszamy.

puchar_burmistrza001.jpg 

puchar_burmistrza002.jpg 

puchar_burmistrza003.jpg 

puchar_burmistrza004.jpg 

Szersza relacja ze zdjęciami na zakończenie turnieju.

Jednocześnie Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania (PIŁKA KOSZYKOWA, SIATKOWA, TENIS ZIEMNY) czasu na swoje obiekty.

tenis_boisko001.jpg 

 

Boiska czynne są od godziny 10 00.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17139