Burmistrz Waldemar Sikora z absolutorium (video)
2014-07-03 19:14:28

Podczas 40 sesji Rady Miejskiej w porządku obrad znalazły się wnioski o zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2013 oraz wniosek o udzielenie absolutorium dla Burmistrza Waldemara Sikory.



busko_umig0002.jpg
foto: archiwum

Radni po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym gminy i stanowiskiem
Komisji Rewizyjnej przyjęli sprawozdanie finansowe wraz ze
sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2013 - przy 16 głosach za, 2
przeciw i 2 wstrzymujących się. Takim samym stosunkiem głosów, 
Burmistrzowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemarowi Sikorze,  Radni
udzielili  absolutorium. 



 

Zobacz video: Dyskusja na temat sprawozdania finansowego i absolutorium.

40sesjaRM_sprawozdanie_finansowe500.jpg
kliknij i oglądaj














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17116