Bezpiecznie na przejazdach kolejowych
2014-07-02 16:18:49
W miniony piątek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie wzięli udział w ogólnopolskim działaniu profilaktyczno-edukacyjnym pod hasłem "Bezpieczny piątek".
W godzinach przedpołudniowych policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego wraz z pracownikami Polskich Linii Kolejowych egzekwowali w myśl akcji, właściwe zachowanie się uczestników ruchu na przejazdach kolejowych, zwracając szczególna uwagę na respektowanie przez kierujących znaku zakazu „STOP”.
Źródło: KPP w Jędrzejowie
|