Bezpiecznie na przejazdach kolejowych
2014-07-02 16:18:49

W miniony piątek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie wzięli udział w ogólnopolskim działaniu profilaktyczno-edukacyjnym pod hasłem "Bezpieczny piątek".


tory_kolejowe.jpg

W godzinach przedpołudniowych policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego wraz z pracownikami Polskich Linii Kolejowych egzekwowali w myśl akcji, właściwe zachowanie się uczestników ruchu na przejazdach kolejowych, zwracając szczególna uwagę na respektowanie przez kierujących znaku zakazu „STOP”.

Źródło: KPP w Jędrzejowie





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17105