Zakończenie roku szkolnego w pińczowskim LO (fotoreportaż) 2014-07-01 16:44:21
W piątek, 27 czerwca br., uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie pożegnali szkołę i oficjalnie rozpoczęli dwumiesięczne wakacje. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 w pińczowskim LO.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali gimnastycznej pińczowskiego LO. Podczas uroczystości dyrektor szkoły - Anna Golik wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody oraz dyplomy.
/fot. Lilka/
Dwie drugoklasistki - Anna Wodolska i Kinga Konderak, w nagrodę za
najlepsze wyniki w nauce, otrzymały tablety ufundowane przez posła Jana
Cedzyńskiego.
Najwyższą średnią w roku szkolnym 2013/2014 w pińczowskim LO, uzyskał uczeń I klasy akademickiej - Andrzej Głuszak.
Podczas zakończenia roku szkolnego uroczyście pożegnano, odchodzącego na emeryturę profesora oświaty - Aleksandra Staniszewa. Starosta Pińczowski - Zbigniew Kierkowski wręczył profesorowi grawerton, natomiast Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, wręczył portret nauczyciela - Aleksandra Staniszewa w kimonie.