Zakończenie roku szkolnego w pińczowskim LO (fotoreportaż)
2014-07-01 16:44:21

W piątek, 27 czerwca br., uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie pożegnali szkołę i oficjalnie rozpoczęli dwumiesięczne wakacje. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 w pińczowskim LO.


Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali gimnastycznej pińczowskiego LO. Podczas uroczystości dyrektor szkoły - Anna Golik wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody oraz dyplomy.

lo_pinczow.jpg

lo_pinczow1.jpg

lo_pinczow2.jpg

lo_pinczow3.jpg

lo_pinczow4.jpg

lo_pinczow5.jpg

lo_pinczow6.jpg

lo_pinczow7.jpg

lo_pinczow8.jpg
/fot. Lilka/


Dwie drugoklasistki - Anna Wodolska i Kinga Konderak, w nagrodę za
najlepsze wyniki w nauce, otrzymały tablety ufundowane przez posła Jana
Cedzyńskiego.

Najwyższą średnią w roku szkolnym 2013/2014 w pińczowskim LO, uzyskał uczeń I klasy akademickiej - Andrzej Głuszak.

Podczas zakończenia roku szkolnego uroczyście pożegnano, odchodzącego na emeryturę profesora oświaty - Aleksandra Staniszewa. Starosta Pińczowski - Zbigniew Kierkowski wręczył profesorowi  grawerton, natomiast Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, wręczył portret nauczyciela - Aleksandra Staniszewa w kimonie.


/mb/













https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17096