Świadectwa rozdane, wakacje rozpoczęte (fotoreportaż)
2014-06-27 16:00:38

W piątek, 27 czerwca br., uczniowie ze wszystkich placówek z naszego miasta pożegnali szkoły i oficjalnie rozpoczęli dwumiesięczne wakacje. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 z buskich szkół.


Podczas uroczystości wręczono świadectwa i nagrody za najlepsze wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie, zaangażowanie w życie społeczne szkoły oraz za udział w konkursach, olimpiadach, czy też zawodach sportowych.

zakonczenie_sp20015.jpg

zakonczenie_roku_gimnazjum1_2071.jpg

zakonczenie_mechanik0017.jpg
/fot. mb, Joanna A./



Zachęcamy do oglądania fotoreportażu z zakończenia roku szkolnego
2013/2014 w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Busku-Zdroju - w Szkole Podstawowej Nr 1, w Samorządowym Gimnazjum Nr 2, w Szkole Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju, w Szkole  Podstawowej Nr 3 w
Busku-Zdroju, w Samorządowym Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, z ZSTiO w Busku-Zdroju, w I
Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju, w ZSP
Nr 1 w Busku-Zdroju oraz w ZST-I w Busku-Zdroju.











/mb/





















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17066