XXVII Memoriał Andrzeja Imosy w Busku-Zdroju (foto) 2014-06-28 14:07:07
Dziś, 28 czerwca br. w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju, odbył się Mini Wyścig Kolarski "XXVII Memoriał Andrzeja Imosy".
W wyścigu wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie ze szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy dzisiejszej imprezy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Patronat nad wyścigiem objął Waldemar Sikora Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój.
Mini Wyścig Kolarski "XXVII Memoriał Andrzeja Imosy" został zorganizowany przez Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.