XXVII Memoriał Andrzeja Imosy w Busku-Zdroju (foto)
2014-06-28 14:07:07

Dziś, 28 czerwca br. w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju, odbył się Mini Wyścig Kolarski "XXVII Memoriał Andrzeja Imosy".


W wyścigu wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie ze szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy dzisiejszej imprezy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

wyscig_imosy0010.jpg

wyscig_imosy0015.jpg

wyscig_imosy0050.jpg

Patronat nad wyścigiem objął Waldemar Sikora Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Mini Wyścig Kolarski "XXVII Memoriał Andrzeja Imosy" został zorganizowany przez Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.


/mb/




















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17050