Wszystko rozegrało
się na ulicy Przypkowskiego w Jędrzejowie. Nieznany sprawca wyrwał
idącej chodnikiem 66-letniej kobiecie torebkę, w której znajdowały się
m.in. dokumenty i pieniądze. Znajdujący się w pobliżu mężczyzna, świadek
całego zdarzenia, nie pozostał obojętny, natychmiast zadzwonił pod
numer alarmowy i poinformował o wszystkim policjantów. Sam podjął pościg
za młodym mężczyzną, który wyrwał kobiecie torebkę. Po chwili dołączył
do niego będący w czasie wolnym od służby policjant Komendy.
Powiatowej Policji w Jędrzejowie. Ich działanie doprowadziło do
zatrzymania sprawcy kradzieży i przekazania go w ręce funkcjonariuszy.
Okazał się nim 18-letni mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego.
Konsekwencją jego czynu może być nawet 5-letni pobyt w więzieniu.
Źródło: KPP w Jędrzejowie