Ogólnopolska kampania 'Nigdy nie jeżdżę po alkoholu'
2014-06-23 11:45:54

"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem akcji są także kazimierscy policjanci, którzy podczas kontroli trzeźwości rozdają kierowcom specjalne naklejki.


Kazimierscy policjanci przyłączają się do kampanii. Podczas działań na drogach, takich jak np. "Alkohol i narkotyki" czy "Trzeźwy poranek" rozdają kontrolowanym kierowcom specjalnie przygotowane naklejki z hasłem "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Umieszczone na szybie samochodu znaczki będą wyrazem społecznego sprzeciwu wobec pijanym kierowcom.

jazda_po_alkoholu.jpg

jazda_po_alkoholu1.jpg

jazda_po_alkoholu2.jpg

Na potrzeby kampanii uruchomiona została specjalna strona internetowa - www.nigdyniejezdzepoalkoholu.pl, na której znaleźć można informacje o podejmowanych działaniach, a także o obowiązujących w Polsce przepisach i sankcjach dotyczących jazdy pod wpływem alkoholu.



Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=17038