Ogólnopolska kampania 'Nigdy nie jeżdżę po alkoholu' 2014-06-23 11:45:54
"Nigdy nie jeżdżę po alkoholu" to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś - nie jedź! Partnerem akcji są także kazimierscy policjanci, którzy podczas kontroli trzeźwości rozdają kierowcom specjalne naklejki.
Kazimierscy policjanci przyłączają się do kampanii. Podczas działań na drogach, takich jak np. "Alkohol i narkotyki" czy "Trzeźwy poranek" rozdają kontrolowanym kierowcom specjalnie przygotowane naklejki z hasłem "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu". Umieszczone na szybie samochodu znaczki będą wyrazem społecznego sprzeciwu wobec pijanym kierowcom.
Na potrzeby kampanii uruchomiona została specjalna strona internetowa - www.nigdyniejezdzepoalkoholu.pl, na której znaleźć można informacje o podejmowanych działaniach, a także o obowiązujących w Polsce przepisach i sankcjach dotyczących jazdy pod wpływem alkoholu.
Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej
|
|
|