Zdarzenie drogowe w Palonkach
2014-06-23 10:52:35
22 czerwca 2014r. w Palonkach gmina Busko-Zdrój zderzyły się dwa samochody osobowe Honda CRV i VW Passat. Trzy podróżujące nimi osoby, jedna z Hondy i dwie z Passata po przebadaniu przez ratowników z załogi karetki pogotowia zostały zabrane do szpitala.

Ustalenie przyczyny wypadku prowadziła policja. W akcji ratunkowej i zabezpieczenia miejsca zdarzenia brały udział zastępy strażaków z JRG Busko i OSP Balice. /Robert Gwóźdź/
|