Koncert "Powitanie lata piosenką"
2014-06-24 14:01:26
Samorządowe Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju zaprasza na koncert "Powitanie lata piosenką", który odbędzie się 25 czerwca 2014 r. o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!
|