Orkiestra Gitarowa w Marconim 2014-06-21 10:04:13
Szkoła Muzyczna I stopnia w Busku-Zdroju zaprasza na Koncert Orkiestry Gitarowej, który odbędzie się w najbliższ± sobotę, 21 czerwca 2014 r. o godz. 15.00 w Sali Koncertowej Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju. Wstęp wolny!
Będzie można usłyszeć przeboje muzyki klasycznej, muzykę filmow± oraz latynosk±. Przygotowanie zespołu oraz kierownictwo muzyczne Jerzy Pikor.
Zapraszamy!
¬ródło: www.muzyczna.busko.pl
|
|
|