W związku z faktem, że w bieżącym roku mija 40 lat od zdania matury przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju pragniemy się ponownie zobaczyć i powspominać te, jakże wspaniałe czasy.
W programie spotkania, które rozpocznie się zbiórką o godzinie 11.00 w sobotę, 28.06.2014 przed budynkiem Liceum, jest wycieczka po mieście, dla osób, które nie mieszkają tu od lat, spacer na cmentarz celem upamiętnienia nauczycieli, którzy już odeszli.
O godzinie 16.00 planowane jest spotkanie koleżeńskie w "Karczmie U Chłopa" na ul. Kościuszki.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 500182438 do 20.06.2014r.
Organizatorzy: "Lolek" i Jadzia z IV C