Festyn rodzinny w buskiej ''dwójce'' (fotoreportaż)
2014-06-16 14:48:43

11 czerwca 2014r. na placu szkolnym Szkoły Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju odbył się mini festyn rodzinny pod hasłem: "Bawię się z mamą, bawię się z tatą".


Festyn miał na celu integrację rodzin uczniów oddziału przedszkolnego 0a, działającego w wymienionej wyżej placówce. Był również okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym. Pomysłodawcą spotkania była wychowawczyni oddziału Pani Renata Sztuk.

Jej pomysł spotkał się z dużą aprobatą Rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy i tłumnie przybyli na spotkanie wraz ze swoimi pociechami, a także z najbliższymi członkami swojej rodziny. Pogoda była wspaniała.

sp2_ognisko055.jpg

sp2_ognisko057.jpg

Uroczystość rozpoczął krótki montaż słowno – muzyczny wykonany, pod czujnym okiem Pani Renaty, przez dzieci z oddziału 0a. Dzieci słowem i piosenką podziękowały swoim Rodzicom za ich trud codziennej opieki. Otrzymali w nagrodę gromkie brawa, a niektórym Rodzicom zakręciła się łza w oku.

sp2_ognisko044.jpg

sp2_ognisko020.jpg

Kolejnym punktem programu były wspólne zabawy i pląsy, które przegrały  z największą atrakcją festynu jaką był dmuchany zamek ze zjeżdżalnią. Wszystkie dzieciaki, dzięki uprzejmości Pani Anny Zwolskiej właścicielki firmy „Juniorek” i jej męża Łukasza, absolwenta szkoły,  korzystały z tej atrakcji z wielką radością.

Hitem spotkania była wspaniała wata cukrowa i popcorn. Nie zabrakło smacznej kiełbaski z grilla, napojów i słodyczy o co postarali się rodzice. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych i jej uczestnikom trudno było się rozstać. 




/red/











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16982