Zarząd BMUKS "RING" Busko-Zdrój zaprasza na Turniej Bokserski, który odbędzie się 15 czerwca 2014r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju.
W związku z trwającym remontem Hali PMOS zawody odbędą się w Hali ZSP Nr 1 (dawny ekonomik), na co wyrazili zgodę, Starosta Buski Jerzy Kolarz oraz dyrektor ZSP Andrzej Bilewski, za co serdecznie dziękujemy.
W walkach weźmie udział od 8 do 10 zawodników naszego klubu w tym dwie zawodniczki.
Zasadniczymi celami klubu jest:
- sprawdzian przygotowań buskich pięściarzy do wrześniowych Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski Busko-Zdrój 2014;
- wyłonienie zawodników spośród sekcji bokserskiej do Meczu o uczczenia 96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
- dalsze zacieśnianie kontaktów międzyklubowych i zawodniczych między biorącymi udział w zawodach poprzez promowanie naszego powiatu i osiągnięć sportowych klubu;
- danie czytelnych sygnałów dla młodzieży, że uprawianie sportu jest dobrym sposobem na rozwój fizyczny i dobre zdrowie.
Gdzie: Hala sportowa, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 6
Kiedy: 15 czerwca 2014r., godz. 14.00
Łączymy sportowe pozdrowienia
Zarząd Klubu
M.K.