Z jednym srebrnym medalem i trzema poprawionymi rekordami życiowymi wrócili z Mistrzostw Polski LZS zawodnicy Buskiego Słoneczka.
Damian SATOR w biegu na 2000 m z przeszkodami zdobył srebrny medal z nowym rekordem 6.01,31 poprzedni 6.07,56; w biegu na 3000 m zajął 7 miejsce z wynikiem 8:53,54.
Konrad IMOSA w biegu na 100 m zajął 7 miejsce z czasem 11:23; i na 200m był 9 z nowym rekordem życiowym 22:52 poprzedni 23.02.
Dawid KOPEĆ w rzucie dyskiem 1,75kg z wynikiem 31,50 zajął 11 miejsce; w rzucie oszczepem 800g zajął 6 miejsce z nowym rekordem życiowym 40,11 poprzedni 36,83.
Gratulujemy